O blogu

Již delší dobu se snažím něco uvařit, něco nafotit a nakonec se i pochlubit. Z počátku jsem informace publikoval na facebookové stránce Letem gastro světem, některé fotografie publikoval na svém facebooku a instragramu. Nyní jsem se rozhodl, že bych rád tyto aktivity podložil nějakou hezkou prezentací a všemu dal tu správnou „fazónu“. Proto jsem zprovoznil tento blog, který neslouží pouze jako moje prezentace vaření, ale je to také moje záložní kuchařka, kam mohu sáhnout pro své oblíbené nebo nově poznané recepty.

Autor fotografie: Jan Sakař
Autor fotografie: Jan Sakař

Jmenuji se Pavel a budu se snažit zde prezentovat aktivity tématických gastro večerů, kdy postupně putujeme po jednotlivých zemích a věnujeme večer specialitám dané země a to včetně nápojů. Občas se potkáváme v rámci gastro večera, někdy i celého dne nad nějakým zajímavým tématem.

Autor fotografie: Jiří Vokálek
Autor fotografie: Jiří Vokálek alias Voky

Já sám jsem samouk amatér a jak sami zjistíte, tak si občas musím procházet svými slepými uličkami. Vaření se věnuji již mnoho let a to díky mému otci, který mi první jídlo svěřil snad když mi bylo deset.

Vaření patří mezi mnoho dalších koníčků, které mám, ale díky tomu, že se jíst musí, tak jej asi praktikuji nejčastěji.

Facebooková skupina: https://www.facebook.com/groups/letemgastrosvetem/
Facebooková stránka: https://www.facebook.com/letemgastrosvetem.cz/